BluTV Üyelik İptali

Blu TV izleyicilerine geniş bir arşiv sunar. Böylece sevdikleriniz ile beraber daha keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Ancak herhangi bir sebeple BluTV üyelik iptali ve Blu Tv para iadesi 2021 yılında nasıl yapılır? Sorusunu sorabilir.

Burada öncelikle yıllara göre yapılması gereken işlemlerin değişmediği bilinmelidir. Zira sadece BluTV resmi sayfasına girerek, hesabınızı açtıktan sonra iptal et demeniz gerekir. Tek dikkat etmeniz gereken nokta, işlemin sadece mobil web ile tarayıcı üzerine aktif olduğudur. Bu nedenle aplikasyon üzerinden işlem yapmanız olanaksızdır.

Blu TV iki abonelik türüne sahip olup, bunlar aylık ve yıllık şeklindedir. Sözleşme gerektirmeyen sözleşmelerde iptal edilirse, cayma bedeli de tüketicilere yansıtılmaz. Bu nedenle endişe duymadan işlem yapmanız mümkündür. Ancak daha fazla emin olmak istiyorsanız, kurumun müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

BluTV Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

BluTV üyeliğini iptal edebilmeniz için web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Mobil uygulama içerisinde iptal etme seçeneği sunulmamaktadır. www.blutv.com bağlantısına tıklayıp hesabınıza giriş yapınız. Daha sonrasında “Hesabım” sekmesinde bulunan “İptal Et” butonuna tıklayın.

Adımları doğru bir şekilde uyguladıysanız Blu TV aboneliği iptali gerçekleştiğine dair geri dönüş alacaksınız.

Blu TV Üyelik İptali Iphone

Iphone cihaz kullanan ve uygulama içi satın alma yoluyla blu tv aboneliği alan kişiler Itunes üzerinden iptal işlemini gerçekleştirebilir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları sırasıyla uygulayınız.

  1. Cihazınızda “Ayarlar” sayfasına girin,
  2. En üst tarafta bulunan “Apple Kimliğinize” tıklayın,
  3. Itunes seçeneğine tıklayın,
  4. Apple Kimliğimi Görüntüle sekmesine tıklayın,
  5. Abonelikler alanına gelin ve BluTv uygulamasını bulun,
  6. Son olarak “Aboneliği İptal Et” seçeneğine tıklayın.

BluTv Üyelik İptali Sms İle

Türkcell Mobil ödeme ile yapılan ödemelerin iptali için sms ile nasıl yapılır? Vodafone, Türk Telekom operatörlerine sahip kişiler yukarıda anlattığımız web sitesi aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilir.

  • Turkcell BluTv Üyelik İptali Sms: IPTAL blutv yazıp 3544‘e kısa mesaj gönderiniz.

Blu TV Üyeliği Ne Zaman İptal Edilir?

Günümüzde bir hesapta üyeliğinin iptalini isteyen kişiler, gerekli işlemin anında olmasını talep eder. Bu bakımdan hesabınızı iptal etmek isterseniz, bu anında gerçekleşir. Gerekli onayın alınması ardından beklemeksizin üyelik durdurulur.

Böylece bir ücret ödemesi de söz konusu olmaz. Blu TV iptal edince ne olur diye bakılacak olursa, üyeliğin artık olmaması sebebiyle izlemeniz mümkün olmayabilir. Dolayısıyla öncesine emin olmanız önerilir.

Deneme Süresi Bittikten Sonra Ücret Ödenir Mi?

Blu TV izleyicilere, platformu denemesi için bir aylık süre tanır. Bu süre boyunca tüm özelliklerden istediğiniz gibi yararlanmanız mümkündür.

Birçok kullanıcı bu noktadan sonra deneme dolunca otomatik olarak aylık ya da senelik ücretli seçeneğe dönüp, dönmediğini araştırır. Ancak iptali gerçekleştirmezseniz otomatik yenileme yapabilir bu doğrultuda sizden ücret alabilir. Dolayısıyla ücretsiz kullanım hakkınız bitince, üyelik iptali yaparsanız sizden herhangi bir ücret alınmaz.

Ayrıca deneme zamanında izlemeleriniz sebebiyle bir kesinti de uygulanmaz.

BluTv Müşteri hizmetleri numarası?

0850 210 52 58 müşteri hizmetleri numarası veya destek@blutv.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.