Süha Turizm Bilet İptali ve İade

Süha Turizm bilet iptali, Süha Turizm rezervasyon iptali ve para iadesi alma işlemlerini nasıl yapabileceğinizi anlattık. Şehirlerarası yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği firmalardan biri olan Süha Turizm, Kayseri merkezli olarak hizmet vermektedir. Firmadan bilet alanlar, iptal işlemlerinin nasıl yapılacağını da bilmek ister.

Zira günlük hayatta meydana gelen herhangi bir olay, planlanan bir yolculuğun ertelenmesine sebep olabilir. Bu durumda biletin iptal edilmesi oldukça doğaldır. Şayet biletinizi iptal etmek istiyorsanız bunun farklı yolları vardır. Bunlar müşteri hizmetlerini aramak, firmanın bir acentesine gitmek ve online sistemler üzerinden gerçekleştirmedir.

Ayrıca günümüzde birçok kişi firmadan doğrudan almak yerine, acenteleri tercih eder. Siz de buradan alım yapmışsanız, ilgili yerden gerekli iptal işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Süha Turizm Bilet İptali

Her ulaşım firması, bilet iptalini belirli kurallar çerçevesinde sağlar. Bu sebeple bunlara uyum göstermeniz gerekir. Burada özellikle seferden kaç saat önce iptal için başvurduğunuz üzerinde durulmalıdır.

Her firmada bu değişik olup, Süha Turizm için bu 24 saattir. Dolayısıyla aldığınız bileti iade etmek istiyorsanız, en geç bu süre dolana kadar hareket edilmelidir. Aksi durumda bilet iptali olmayabilir.

  • Süha Turizm internet sitesinde bulunan “Online İşlemler” sekmesine üyelik bilgilerinizle giriş yaparak bilet iptal etme işlemini ve bileti açığa alma işlemini yapabilirsiniz.
  • Bileti aldığınız acenteye giderek iptal edebilir veya telefonla arayabilirsiniz.
  • Süha Turizm mobil uygulaması telefonunuzda mevcutsa uygulama içerisinden hızlıca biletinizi iptal edebilirsiniz.
  • Yukarıdaki paylaştığımız yöntemler haricinde yazımızın sonunda bulunan müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve iptal işlemini sağlayabilirsiniz.

Süha Turizm Para İadesi Yapılır Mı?

Firmanın iptal başvurusu gerek online sistemlerden, gerekse şubelerden yapılabilen bir pratikliğe sahiptir. Ancak Süha bilet iptali para iadesi almak istiyorsanız, yukarıda belirttiğimiz zamana riayet etmeniz gerekir.

Ardından nakit ödeme yapmışsanız, şubeden doğrudan alabilmeniz mümkündür. Şayet kredi ya da banka kartı ile işlem gerçekleştirmişseniz, bu durum maksimum 7 güne kadar uzayabilir. Bu nedenle beklemeniz önerilir.

Şayet 7 gün dolmuş, ancak hâlâ hesabınıza yansıtılmamışsa firmanın müşteri hizmetleri ile irtibat kurulup, destek alınmalıdır. Aynı zamanda size yakın bir şubesi varsa, doğrudan giderek yardım talep etmeniz de mümkündür.

Süha Turizm Rezervasyon İptali

Süha Turizm üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonu oldukça kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Acenteler aracılığıyla, müşteri hizmetleriyle veya direk internet sitesi üzerinden rezervasyon iptal etme işlemini yapabilirsiniz. Bunun için PNR No bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Süha Turizm rezervasyon iptali

Süha Turizm İletişim

Adres: Osman Kavuncu Cad. DSI Yanı Yeni Sanayi Girişi No:220 Kayseri/TÜRKİYE

Çağrı Merkezi: 0850 250 3838

Mail Adresi: suha@suha.com.tr

Süha Turizm İletişim Formu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.