Bezmialem Randevu İptali

İstanbul’da hizmet veren Bezmialem hastanesi, birçok vatandaş tarafından tercih edilmektedir. Bezmialem randevu iptali, Bezmialem randevu al online bir şekilde yapılabildiği için, büyük bir pratikliğe sahiptir. Ne var ki farklı sebeplerden dolayı, hastalar muayene olmaya gidemeyebilir.

Bu durumda başka kişilerin sizin saatinizi alabilmesi için, iptal etmek en doğru olandır. Bunun için mail, telefon ya da online sistem üzerinden gerekli işlemleri yapmanız mümkündür. Ancak bilmeniz gereken, iptal ettikten sonra alamayabileceğinizdir.

Dolayısıyla işlem öncesinde mutlaka gidemeyeceğinizden emin olmanız önerilir. Aksi durumda bir sonraki randevu tarihi, çok ileri tarihlerde bulunabilir.

Bezmialem Randevu İptali Telefon İle

Eğer bu hastaneden randevu almışsanız, ilk iptal yönteminiz Bezmialem telefon ile iletişime geçmektir. Bezmialem telefon numarası 0212 453 17 00 şeklindedir.

Yetkiliye randevunuz hakkında bilgilerinizi verdikten sonra, randevunuzu iptal ettirmeniz mümkündür. Ancak güvenlik için size bazı sorular sorulabilir. Bunları cevapladıktan sonra aldığınız muayene günü dakikalar içerisinde silinir.

Böylece farklı bir hastanın alabilmesi için açık hale gelir.

Bezmialem Resmi Sitesinden Randevu İptali Yapma

Bezmialem hastanesi, kendi sitesi üzerinden randevu.bezmialemhastanesi.com randevu almaya izin verdiği gibi, silmeye de olanak tanımaktadır. Burada sadece bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız gerekir. Randevularınızı görüntüledikten sonra iptal saniyeler içerisinde yapılabilir.

Böylece telefon ile çağrı merkezini aramaya gerek kalmadan, hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirilebilir.

Bezmialem Mail ile Randevu İptali

Bezmialem’den randevu almışsanız, bunu iptal edebileceğiniz bir diğer yöntem de mail sistemini kullanmadır. Bunun için randevu günü, saati, hangi doktordan aldığınız gibi bilgileri içeren bir maili info.hastane@bezmialem.edu.tr adresine atmanız yeterlidir.

Yetkililer kısa süre içerisinde size geri dönüş yaparak, ne yapmanız gerektiği hakkında sizi bilgilendirecektir. Ardından bunları takip ederek, randevunuzu iptal etmeniz mümkündür.

Bezmialem randevu nasıl alınır?

Bezmialem randevu sistemine buraya tıklayarak giriniz, TC Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi girdikten sonra istediğiniz bölümden randevu alabilirsiniz. Telefon ile randevu almak istiyorsanız 0212 453 17 00 bu numarayı arayabilirsiniz.

Bezmialem muayene ücretli mi?

Bezmialem hastanesinde bulunan bazı bölümler ücretlidir. Muayene ücretleri hastane tarafından belirlenmiştir, telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz. SGK kaydı olanlar için bir çok bölüm ücretsizdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.