Jolly Tur Rezervasyon İptali

Tatile çıkmak isteyenlerin seçtiği ilk rezervasyon platformlarından bir tanesi Jolly Tur’dur. Ancak her tatilci, herhangi bir sebeple seyahatine çıkamayabilir. Bu durumda Jolly Tur rezervasyon iptali nasıl yapılır ve Jolly Tur para iadesi en çok sorulan sorular arasındadır.

Firma tarafından tatilcilere, paket seçimi yaparken bir güven paketi de sunulur. Bu kapsamda kişiler belirli bir saat öncesine kadar yaptığı rezervasyonu iptal edebilir. Bunun için tek yapmanız gereken, müşteri hizmetleri ile irtibat kurarak tatil planınızı anlatmanız, güven paketinizin de olduğunu söyleyerek iptal etmek istediğinizi söylemektir.

Bu işlem, otele girme gününüzden üç gün önceye kadar yapılabilir. Bu süre geçmişse iptal işlemlerinin gerçekleşmemesi muhtemeldir. Dolayısıyla herhangi bir gidememe olasılığı varsa, bunu önceden düşünmeniz ve buna göre değerlendirmeniz gerekir.

Ayrıca iptal ettikten sonra, iptali geri almanız da mümkün olmayabilir. Bu sebeple kesin olarak gidemeyeceğinizden emin olmanız da büyük önem taşır. Bu konulara dikkat etmek, daha doğru bir karar vermenize yardım eder.

Jolly Tur Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Rezervasyon iptali yapabilmeniz için iptal güvence paketini almış olmanız gerekmektedir. Eğer iptal güvence hizmetini almadıysanız iptal ettiğiniz taktirde size geri ödeme yapılmaz. Seyahat tarihinizi değiştirebilmenize olanak sağlayan yıl sonuna kadar geçerli kupon sistemi bulunmaktadır. Sigorta yaptırdıysanız konaklama gününden 72 saat öncesine kadar müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Seyahat planınızda değişiklik olduysa firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri: 444 06 44

Mail Adresi: rezervasyon@jollytur.com

Jolly Tur İptal Güvence Paketi

Jolly Tur tatil iptal sigortası, iptal güvence paketi olarak adlandırılmaktadır. Fiyat farkı iade garantisi sunulmakla beraber, bunun içerisinde hangi otellerin mevcut olduğunu resmi sitesinden incelemeniz gerekir. Ayrıca fiyat farkı oluşmuşsa, bu durum Jolly Tur’un sitesinden görüntülenebilir, kanıtlanabilir olmalıdır.

iptal güvence paketi

Ayrıca bu durum, belirli tarihleri kapsar. 01.04.2021 ile 30.09.2021 içerisinde gerçekleştirilecek konaklamalar için geçerlidir. Bu nedenle paketi almadan önce gerek kendi sitesinden, gerekse müşteri ilişkilerinden ayrıntılı bilgileri edinmeniz önerilir.

Jolly Tur Para İadesi

Eğer iptal sigortası yaptırmışsanız, paranızı kesintisiz iade almanız mümkündür. Ancak hatırlamanız gereken, banka ve kredi kartlarına işlemlerin belirli bir sürede yansıyabileceğidir. Dolayısıyla en fazla ne kadar beklemeniz gerektiğini firma yetkililerinden öğrenmeniz gerekir. Jolly Tur paranızı iade ettiğini belirttiyse bankanızın size ödemeyi ulaştırmasını beklemeniz gerekir.

Jolly Tur seyahat kuponu nedir?

Tüm konaklamalarda geçerli olan seyahat kuponu ile tatil gününüzü 31 Aralık 2021 tarihine kadar erteleyebilirsiniz. Yıl sonuna kadar uygunluk durumuna göre kuponu kullanabilirsiniz.

Jolly Tur para iadesi yapmıyor?

En güvenilir rezervasyon sitelerinden biri olan Jolly Tur iş ortaklarıyla yaptığı anlaşma neticesinde Güvence Paketi (sigortası) alan müşterilere para iadesi yapıyor.

1 yorum
  1. İrem Sahin diyor

    Rezervasyonumu iptal etmek istiyorum otel iptal edilebileceğini soyluyor bize mail göndersinler diyor jolly tur etmiyor otel etmiyor diyor böyle bir saçmalık duymadım rezervasyonumun iptal edilmesini talep ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.