Tatil Sepeti Rezervasyon İptali

Tatil sepeti rezervasyon iptali için uygulamanız gereken adımları ve para iadesi alabilmeniz için gereken şartları paylaştık.

Türkiye’nin en iyi turizm şirketlerinden birisi olan Tatil Sepeti rezervasyon iptal etme, aynı zamanda 60 milyonu geçen ziyaretçi sayısına da sahiptir. Tatil Sepeti uygulaması üzerinden en çok otel rezervasyonları yapılmakta olup, bu nedenle tatile çıkmak isteyen kişilerin ilk durağı Tatil Sepeti olmaktadır. Resmi sitesi üzerinden Tatil Sepeti rezervasyonu; yurt içi oteller, yurt dışı oteller, gemi turları, yurt içi uçak biletleri, yurt dışı uçak biletleri ve her modelden araba kiralama hizmetleri olarak kategorilere ayrılmaktadır.

Tatil Sepeti Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

TatilSepeti.com üzerinden alınan hizmetlerin iptali için belirli olan bir takım yolları sağlamak lazımdır. Bunun için gidememe riskini de göz önünde bulundurarak, yapılan rezervasyonlar sırasında erken rezervasyon güvence paketi adı altında satılan hizmetinde alınması gerekmektedir. Cüzi meblağlarda alınabilen bu garanti ile yapılan bütün rezervasyonları 72 saat öncesi olmak şartı iptal etme ve değiştirme hakkı elde edilebilmektedir. Bu paket alınarak iptal edilen rezervasyonlar için ödenen ücretler tamamen geri ödenmektedir. Tatilsepetim.com iletişim numarasından 09.00 – 24.00 saatleri arasında talebinizi iletebilirsiniz.

Tatil Sepeti Müşteri Hizmetleri: 444 44 20

Önemli: Rezervasyon aşamasında Güvence paketi satın almadıysanız 7 gün içerisinde satın alabilirsiniz. Bunun için üyeliğinizle giriş yaparak paketi dahil edebilirsiniz. Güvence paketi ücretleri 10 TL’den başlamaktadır.

Tatil Sepeti Rezervasyonu Para İadesi Nasıl Alınır?

Tatile çıkmak, araba kiralamak ya da uçak bileti edinmek isteyenlerin en çok kullandığı sitelerden birisi olan Tatil Sepeti hem online olarak web sitesi üzerinden, hem de Google Play Store uygulama mağazasından indirilebilen uygulaması ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu yıldan beri en popüler siteler arasında yer alan Tatil Sepeti’nden rezervasyon sonrası para iadesi gereken şartlar. Erken Rezervasyon Güvence Paketi satın aldıysanız, randevu saatinden 72 saat öncesine kadar iptal edip para iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon yaparken Güvence paketi satın almadıysanız Rezarvasyon nedenle indirilen uygulama ya da web sitesi üzerinden Tatil Sepeti’ne üye olmak gerekmektedir.

Uyarı: Tatil Sepeti Güvence Paketi ile iptal işlemini yaptığınızda rezervasyon bedeli iade edilmektedir. Güvence paketinin bedeli iade edilmez.

Tatil Sepeti rezervasyon iptali sonrasında tekrar rezervasyon yapmak için giriş yap kısmına tıklayarak şifre, kullanıcı adı ve e-mail adresi ile giriş yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra uygulama üzerinde yer alan kategorilerden istenilen oteller ya da hizmetler seçilerek online olarak, güvenli bir şekilde satın alma ya da rezervasyon işlemleri yapılmaktadır.

1 yorum
  1. Birgül Kaya diyor

    merhaba tatil sepetinden rezervasyon yapmıştım sayenizde iptal edebildim. Para iadesi de yapılacakmış Teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.