Hepsiburada Sipariş İptali

Türkiye’nin en sevilen ve en çok alışveriş yapılan online alışveriş sitelerinden birisi olan Hepsiburada.com giyim, elektronik ürünler, ev eşyaları, ofis malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, ayakkabı, ev eşyaları, bahçe malzemeleri ve buna benzer pek çok ürünü satın almak mümkün olmaktadır. Hepsiburada siparişi, firmanın uygulaması ile kolaylıkla verilebilmektedir.

Hesabınızı silmek için Hepsiburada üyelik iptali sayfasını kullanabilirsiniz. Hepsiburada uygulaması üyelerine kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, bunlar dışında 2022 yılında oluşturulan market bölümü ile de bütün yiyecek, içecek, fırın, manav gibi benzeri kategorilerde market alışverişleri de online olarak yapılabilmektedir.

Hepsiburada Sipariş İptal Etme

Hepsiburada online alışveriş sitesinden alışveriş iptali yapabilmek için öncelikle siteye giriş yapılması gerekmektedir. Bunun için Google Play Store mağazasından Hepsiburada uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama bütün akıllı cep telefonlarında ve cihazlarda kullanılabilmektedir. Hepsiburada uygulamasını indirdikten sonra giriş yapıp hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Cayma hakkı olan ürünlerde sipariş tesliminden sonra 14 gün içerisinde ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. İade talebinin satıcı tarafından onaylanması için ürünü eksiksiz bir şekilde teslim etmelisiniz.

Giriş yaptıktan sonra ise siparişlerim kısmından detaylara erişebilirsiniz. Bu bilgilerin hepsi girildikten sonra uygulama üzerinden alışverişe başlanabilmektedir. Hepsiburada uygulaması ön sayfasında ürün kategorileri yer almakta olup bu kategoriler incelenerek istenilen her ürüne ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda bu sayfada yer alan Hepsiburada’nın sık olarak düzenlediği kampanyalarda takip edilerek, indirimli fiyata sahip olan bütün ürünlere ulaşılabilmektedir.

Siparişi müşteri hizmetleriyle iptal etmek için aramanız gereken numara: Hepsi Burada müşteri hizmetleri numarası: 08502524000

Hepsiburada Siparişi Nasıl İptal Edilir?

Hepsiburada siparişlerini aldıktan sonra iptal etmek istenilen durumlarda Hepsiburada sipariş iptali için kullanıcı profili sayfasında bulunan siparişlerin paneli kullanılmaktadır. Bu panele girilerek satın alınan ürünlerin hepsi görülebilmektedir. Bu kısımdan siparişi iptal edilmek istenen ürüne gidilerek ve siparişi iptal et seçeneğine basılarak ürün iadesi anında gerçekleşmektedir.

  1. Hepsiburada.com üyelik bilginizle giriş yapın.
  2. hepsiburada.com/siparislerim sayfasını açın.
  3. İptal etmek istediğiniz siparişi seçin.
  4. “Kolay İade Et” yazısına tıklayın.
hepsiburada.com kolay iade
  1. İade sebebini seçip, açıklama yazın. Açıklamanızı kısa tutmanızı önermekteyiz.
  • Son olarak iade kargo kodunu oluşturup ilgili kargo firmasına ürünü eksiksiz teslim etmeniz gerekmektedir.

Önemli Bilgi: Firmanıza fatura kestirdiyseniz iade faturası oluşturup sisteme yüklemeniz gerekmektedir. İade faturası oluşturmadığınız taktirde hepsiburada sipariş iptali talebiniz onaylanmaz.

Hepsiburada.com para iadesi ne zaman yapılır?

Hepsiburada üzerinden verdiğiniz sipariş iptal talebi onaylandıktan sonra 2 ile 8 gün arasında para iadesi tamamlanmaktadır. Havale ile ödeme yaptıysanız 1 gün sonra para iadesi ilgili hesabınıza yapılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.