Farmasi Üyelik İptali

Kişisel bakım, makyaj malzemeleri, sağlık ve kozmetik alanlarında hizmet veren Farmasi üyelik iptali maili ve uygulamanız gereken adımlar paylaşıldı. Tanınmış bilim adamlarından birisi olan Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur. Kozmetik alanında lider olan Farmasi ürünleri dünya çapında tanınmakta ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Farmasi aynı zamanda üyelerine imal ettiği ürünleri satış imkânı da vermekte, bu sayede birçok insan geçimini bu yolla kazanmaktadır. Farmasi ürünlerini satabilmek için firma öncelikle resmi sitesine Farmasi üyelik şartı aramakta olup, siteye üye olunduktan sonra kolaylıkla kataloglar üzerinden Farmasi ürünleri satışı yapılabilmektedir.

Bilgi: Sizden habersiz bir şekilde Farmasi üyeliği oluşturulduysa kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Farmasi’ye Üye Nasıl Olunur?

Farmasi para kazanma için üyelik oluşturan ürünlerini satarak gelir elde eden kişiler, sattıkları ürün başına prim almaktadırlar. Bu sayede pek çok insan çok güzel kazançlar elde edebilmektedirler. Farmasi ürünlerini satabilmek için öncelikle Farmasi’ye üye olmak lazımdır. Bunun için ise Farmasi’nin aradığı şartların en başta gelenleri 18 yaşından büyük olunması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı olmaktadır.

Bu şartlara sahip olan kişiler Farmasi sitesi üzerinden üye olabilmektedirler. Sitede bulunan üyelik formuna gerekli olan bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde girildikten sonra üyelikler kabul edilmektedir. Bu formda istenen bilgiler ise isim, soyadı, doğum tarihi, adres, kimlik numarası ve telefon numarası olmaktadır.

Farmasi Üyeliği Askı Süresi

Farmasi’ye üye olduktan sonra satış yapmaktan vazgeçen kişiler üyeliklerinin iptalini de kolaylıkla yapabilmektedirler. Farmasi’de üyelik iptali için hesap açıldıktan sonra üç boyunca satış yapılmaması ya da sipariş verildikten sonra altı ay boyunca yeni sipariş verilmemesi, Farmasi üyelik iptalini otomatik olarak sağlamaktadır.

farmasi üyeliği askı süresi

Farmasi Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Bunların dışında Farmasi üyelik iptali için başvuru yoluyla da hesap kapatılabilmektedir. İstek üzerine Farmasi üyeliğini sonlandırmak için en kolay yollardan birisi, site üzerinde yer alan iletişim formu ile üyelik iptali talep etmek olmaktadır. Bunun dışında Farmasi yönetimine e-mail yolu ile de başvurularak üyelik iptal edilebilmektedir.

Farmasi üyelik iptali için kullanılacak sayfa:

AD SOYAD xxx Kimlik nolu Üyeliğimin iptalini ve bilgilerimin veri tabanından silinmesini talep ediyorum. Teşekkürler.

Farmasi İletişim Bilgileri

Farmasi üyeliğimi iptal etmek istiyorum ve diğer işlemler için kullanabileceğiniz iletişim hatları:

Farmasi Telefon numarası: 0216 430 1999
Adres: Ömerli Merkez Mah. Uran Cad. No:33 Çekmeköy / İSTANBUL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.