Fizy Üyelik İptali

Fizy üyelik iptali hakkında bilgilendirme sağladık bu sayede Fizy premium üyeliği iptal etme işlemini yapabilirsiniz.

Müzikseverler tarafından en çok tercih edilen bağımsız müzik platformlarından birisi olan, 2008 senesinde ilk olarak yayın hayatına başlamıştır, Fizy müzik platformu Turkcell tarafından satın alındıktan sonra ise Turkcell’in resmi müzik portalı olarak çalışmaya başlamıştır. Fizy en eski çevrim içi müzik dinleme uygulamalarından biri olup, üyelerine tüm müzik türlerinin yanı sıra en yeni albümleri de dinleme imkânı sunmaktadır.

Fizy Premium Nasıl Satın Alınır?

Fizy müzik platformuna üye olabilmeyi sağlayan, farklı özelliklere sahip olan premium paketleri Turkcell’den alınabilmektedir. Bu satın alma işlemleri Turkcell faturalarına yansıtılarak ve uygulama marketlerinde yer alan Fizy uygulamasını indirdikten sonra da yapılabilmektedir.

Turkcell tarafından hizmete sunulan Fizy müzik paketleri müzik ve video olmak üzere binlerce müzik dinleme seçeneği barındırmakta olup, bu paketlere abone olan kullanıcılar bütün ayrıcalıklardan yararlanabilmektedirler. Aynı zamanda Fizy’e abonelik işlemlerini Turkcell müşterisi olan herkes, sahip oldukları hatlar üzerinden de kolaylıkla yapabilmektedirler.

Fizy Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell’in sevilen müzik platformu olan Fizy iptali için bir kaç yol bulmakta olup, aynı zamanda abonelik çeşitlerine göre de ilgili olan bu iptaller Türkcell bayilerinden de yapılmaktadır. Üyelik durumuna göre Fizy iptalleri Turkcell hatları üzerinde kolaylıkla olmaktadır.

  • Turkcell hatları yardımı ile alınan Fizy üyeliklerinin iptali için birinci yollardan birisi Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramaktır. Türkcell müşteri hizmetleri numarası: 0532 532 00 00 Fizy müşteri hizmetleri.
  • Fizy üyeliğini iptal etmenin ikinci yolu ise Turkcell’e ait olan 2200 numarasına iptal mesajı atmaktır. Böylelikle her iki yolla da Fizy üyelikleri kolaylıkla iptal edilebilmektedir.
Fizy Premium Üyeliği iptali için:IPTAL FIZYPREMIUM yaz 2200’a mesaj gönder.
Yıllık fizy Premium Üyeliği iptali için:IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM yaz 2200’a mesaj gönder.
Instagram 5GB ve Fizy Premium Üyeliği iptali için:IPTAL FIZY INSTAGRAM yaz 2200’a mesaj gönder.
Fizy Premium Ek Üyeliği iptali için:IPTAL FIZY EK yaz 2200’a mesaj gönder.
Yıllık Fizy Müzik Üyeliği iptal etmek için:IPTAL YILLIKMUZIK yaz 2200’a mesaj gönder.
Fizy iptal etme
  • Fizy web sitesi aracılığıyla da aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. https://fizy.com web sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yapınız. Ardından “Hesabım” sekmesine gelerek “Üyeliğimi Yönet” sekmesine tıklayın. Bu alanda üyeliğimi iptal et seçeneğine basarak iptal etme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Diğer bir yöntem ise Fizy uygulamasının alındığı Google Play aracılığı ile iptal yolu olmaktadır. Son olarak ise Fizy abonelikleri App Store uygulaması vasıtasıyla da kolaylıkla iptal edilebilmektedir.

Fizy Premium paketi kullanıcıları içinse 4 tane iptal etme yolu paylaştık. Size uygun olan iptal seçeneğini kullanmalısınız. Bunlardan birincisi telefon ile müşteri hizmetlerinin aranması olmaktadır. İkinci yolda ise kısa mesaj yoluyla Fizy Premium paketi aboneliklerinin iptal edilmesidir.

Fizy cayma bedeli ne kadar?

Fizy kullanıcı sözleşmesinde yazdığı üzere üyelik iptallerinde ücret iadesi olmadığı gibi cayma bedeli de bulunmamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.