Pamukkale Turizm Bilet İptali

Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından birisi olan Pamukkale Turizm, 1962 yılından beri hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Pamukkale bilet iptali ve Pamukkale para iadesi işlemlerini detaylı olarak anlattık. Denizli’de kurulan otobüs firması, otobüs yolculuğu yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği firmalardan birisi olmaktadır. Pamukkale Turizm bilet alımları firmanın resmi web sitesi üzerinden, Google Play Store veya Apple uygulama mağazasından indirilebilen uygulaması ile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Aynı zamanda tüm ülkeye yayılmış olan Pamukkale Turizm ofislerinden de günün 24 saati ve haftanın her günü otobüs bileti satın almak mümkün olmaktadır. Pamukkale Turizm konforlu otobüsleri, üstün hizmet anlayışı ile yolcularının her zaman keyifli seyahatler yapmasını sağlamaktadır. Bunların dışında Pamukkale Turizm’e ait olan iletişim hattı 0850 333 35 35 numarası ile de otobüs bileti rezervasyonları kolaylıkla yapılabilmektedir.

Pamukkale Turizm’den Otobüs Bileti Nasıl Satın Alınır?

Pamukkale Turizm’den online olarak ve internet üzerinden bilet alım işlemlerinde, web sitesi ya da uygulaması kullanılabilmektedir. Bunun için siteye ya da uygulamaya üyelik şartı aranmaktadır. Pamukkale Turizm sitesine üye olduktan sonra açılan sayfada yer alan otobüs seferlerini bulmaya yarayan uygulama ile gidilecek olan şehir ve otobüs saatlerini, bu tablo üzerinden seçmek gerekmektedir. Aracı siteler ve resmi web sitesi haricinde telefonla da bilet rezervasyonu yapabilirsiniz.

Daha sonra açılan sayfa üzerinde çıkan koltuk numaralarına bakılarak istenilen seçim yapılmalı ve sitenin yönlendirmesi izlenerek kredi kartı ile bilet parasının ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin sonunda ise otobüs bileti rezervasyonu yapılmış olmaktadır.

Pamukkale Bileti İptali Nasıl Yapılır?

Pamukkale Turizm’den alınan bilet iptalleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu işlemi yapabilmek için ise Pamukkale Turizm çağrı merkezi ya da Pamukkale ofisleri kullanılabilmektedir. Pamukkale Turizm bilet iptali için dikkat edilmesi gereken tek nokta ise yolculuktan altı saat öncesine kadar bilet iptallerinin yapılması gerekliliğidir.

www.pamukkale.com.tr internet sitesi üzerinden üyeliğinizle giriş yaparak biletinizi kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Eğer üyeliğinize erişiminiz yoksa 0850 333 35 35 çağrı merkezini arayabilir iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Pamukkale acentelerinden alınan biletler seyahat saatinden 6 saat önceye kadar değiştirilebilir. Pamukkale bilet iptal etme işlemini gerçekleştirmek için gereken Pamukkale şubelerine ait tüm telefon numarası ve adresi bilgisine www.pamukkale.com.tr/subeler bu sayfa aracılığıyla erişebilirsiniz.

Pamukkale yanmaz bilet nedir?

Ödeme aşamasında yanmaz bilet seçeneğini seçerseniz otobüsü kaçırdığınız zamanlarda size yeni bir bilet hakkı verilmektedir. Dikkat etmeniz gereken nokta sefer saatinden en geç 1 saat sonra yeni bilet talebinde bulunmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yanmaz bilet hakkınızda bitecektir.

Pamukkale bilet iptali para ne zaman iade olur?

Bilet iptal talebiniz onaylandıktan sonra 7 gün içinde paranız iade edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.