PttAvm Sipariş İptali

PTT’nin sunduğu güven ile hizmet veren Epttavm, ülkemizin her yanına kısa sürede online alışveriş yapma epttavm sipariş iptal etme imkanı sunmaktadır. PttAvm sipariş iptali iptal etme işlemi nasıl yapılır hatalı ürün almış veya fikrini değiştirmiş tüketiciler tarafından sıkça incelenir.

Bunun için gerekli tüm işlemler, PttAvm resmi sitesi içerisinden oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tek yapılması gereken, destek@epttavm.com adresine durumu ayrıntılı şekilde anlatan bir mesaj göndermenizdir.

Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemedir. Zira yetkililer mesajınız ile ilgili sizi arayarak, gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Ayrıca çağrı merkezi ile iletişime geçerek, iptal talebi oluşturmanız da mümkündür.

Pttavm Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

E-ticaret sitelerinden yararlanan birçok kişi, ürün kendisine gelince çeşitli sebepler ile iade etmek isteyebilir. Bunun için tek yapmanız gereken hesabınız üzerinden ilgili siparişi iptal etme butonuna tıklamadır. Ardından iade numaranızı alarak, PTT kargo firmasına gidip ürünü eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekmektedir. Kurumsal sipariş verdiyseniz iade faturası da oluşturup sisteme yüklemeniz gerekir.

Burada dikkat etmeniz gereken, iade hakkının 14 gün zarfında kullanılabileceğidir. Kredi kullanarak gerçekleştirdiğiniz siparişlerde de kapanmış sayılmadığı için, İş Bankası ile irtibat kurarak işlem yapılabilir.

PttAvm Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, yukarıda verdiğimiz e-mail adresine posta atmak ve çağrı merkeziyle irtibata geçmek seçeneklerine ek olarak size sunulan başka seçenekler de vardır. Platformun gerek tarayıcı, gerekse mobil versiyonunda bir iletişim formu bulunur. Eğer bunu doldurup yollarsanız da işlem yapmanız mümkündür.

 • Sipariş iptali için www.pttavm.com internet sitesine üyeliğinizle giriş yapın,
 • Sağ üst tarafta bulunan hesabım sekmesine tıklayın,
 • “Sipariş Geçmişi” alanına gelin iptal etmek istediğiniz siparişin altında bulunan “Sipariş iade” seçeneğine tıklayın,
 • Ürünü İade Etmek İstiyorum butonuna tıklayıp kısa bir açıklama yazıp gönder butonu tıklayınız.
 • Bu aşamadan sonra iade numarası oluşturulacaktır eğer ürün size ulaştıysa iade numarasıyla kargoya geri verebilirsiniz.

Eğer üye olmadan alışveriş gerçekleştirmişseniz, bu konuda da endişelenmeniz gerekmez. İlgili formu doldurmanız, sipariş iptali için yeterlidir.

Epttavm Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi Ppttavm de bir alışveriş sonrasında size https://www.pttavm.com/my/siparis-takip sayfası sayesinde PttAvm sipariş sorgulama olanağı sunar. Böylece ürünün nerede olduğunu kolayca görüp, takip etmeniz mümkündür.

Bunun için sadece sipariş takip sayfasına girip, size verilen numarayı buraya yazmanız gerekir. Eğer üye olmaksızın işlem yapmışsanız, bu kod e-mail adresinize atılır.

PTTAvm Müşteri Hizmetleri

444 1 788 numaralı PTT çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sorunuzu ve gerekli bilgileri paylaştıktan sonra iptal talep kayıt oluşturacaklardır.

Sorununuzu çözmede problem yaşıyorsanız PTTAvm yetkilileriyle bize ulaşın formuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Epttavm iade nasıl yapılır? Sorusuna net bir şekilde cevap verdik aklınıza takılan kısımları sorabilirsiniz.

9 Yorumlar
 1. Ayşegül karaçar diyor

  Ürünü iptal etmek istiyorum

 2. Ayşegül karaçar diyor

  Ürünü halter setini iptal etmek istiyorum

 3. Ilayda diyor

  Siparişimi iptal etmek istiyorum

 4. Nusret asım kır diyor

  Siparişi iptal etmek istiyorum

 5. Gokmen diyor

  URUN YOGUNLUGU NEDENIYLE SIPARIS BITMISTI .2 KEZ SIPARIS VERMISIM YANLISLIKLA.1 TANESININ IPTALINI ISTIYORUM

 6. Mustafa diyor

  Bende Ankara’dan olan siparişimi bıçak setinin bir adet yani 6 li olarak istiyorum

 7. Bülent gürsoy diyor

  sipariş geçmişi seçeneği yok, sipariş iade seçeneği yok, ürünü iade etmek istiyorum butonu yok, hariçten element uydurmayın.

 8. Aylin diyor

  Ürünü iptal etmek istiyorum

 9. Gülşen Erdoğan diyor

  Bu sitede neden iade. Veya iptal butonu yok siparişimi iptal etmek istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.