Muud Üyelik İptali

Muud üyelik iptali ve para iadesi alma işlemi nasıl yapılır. Muud premium iptali için bilmeniz gereken hususları paylaştık.

İnsanlara müzik keyfini geniş arşiviyle doyasıya yaşatan Muud, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Premium üyeliği de olduğu için, www.muud.com.tr iptal işlemleri nasıl yapılır oldukça önemli bir konudur. Zira size sunulan özelliklerden yararlanmıyorsanız, hesabınızın olmamasını istemek anlaşılabilir bir durumdur.

Muud Türk Telekom tarafından sunulduğu için, gerekli işlemler de böylece gerçekleştirilir. Çağrı merkezi ya da SMS yoluyla iletişime geçerek, dakikalar içerisinde aboneliğinizi kaldırmanız mümkündür.

Burada tek dikkat etmeniz gereken, platformun size sağladığı özelliklerden yararlanmamanın, ücret ödemenize engel olmayabileceğidir. Bu sebeple aboneliği kaldırmak, size daha kesin sonuçlar sunar. Ardından tekrar premium hesaba geçmek isterseniz, paketi tekrar satın almanız gerekir.

Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Muud premium paketleri iki şekilde alınabilir. Bunlar Türk Telekom faturasına yansıtılması ve mobil ödeme şeklindedir.

Eğer aboneliğe başlarken Türk Telekom faturanıza yansıtılmasını talep etmişseniz, 444 1 444 telefonuyla iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlandığınızda Muud Premium üyelik iptal etme talebinizi iletmeniz yeterli olacaktırç

Muud üyeliğinizi sms atarak iptal etmek için; iptal yazarak 7979’a göndererek, üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Ardından gerekli iptal işlemleri hemen yapılır. Eğer talep ederseniz, firmanın çağrı merkezi ile iletişim kurarak bunu kontrol ettirebilirsiniz. Teyit almanız ardından daha rahat bir şekilde cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

Muud Paketleri İptal Edildikten Sonra Ne Olur?

Muud tarafından sunulan premium üyelik, birçok özellik sağlar. Muud premium üyelik ücreti ilk ay ücretsiz, ikinci ay 7,99 TL gibi cüzi bir değere sahiptir.

İlk ay ücretsiz olarak kullanmak isterseniz DENE yazıp 7979’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Eğer herhangi bir nedenle tekrar kullanmayacaksanız, belirttiğimiz yöntemler aracılığıyla kısa sürede iptal edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken, premium özelliklerinden yararlanamayabileceğinizdir. Bunun hakkında tüm detayları, çağrı hizmetleri üzerinden almanız önerilir.

Öncesinde bu durumu ayrıntılı olarak bilirseniz, abonelik iptali üzerine de daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Muud aboneliğinizi iptal etmekte sorun yaşıyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz: https://www.muud.com.tr/iletisim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.