Missy Abonelik İptali

Bir arkadaşlık ve sohbet aplikasyonu olan Missy abonelik iptali, üyelik iptali ve para iadesi hakkında bilgilendirme sağladık. Google Play Store üzerinden indirilebilen Missy uygulamasına herhangi bir sebepten dolayı artık ücret ödemek istemiyorsanız, tek yapmanız gereken Missy abonelik iptali yapmadır. Missy üyelik iptali işlemi gerek akıllı telefonlardan, gerekse tabletlerden yapılabilen bir kolaylığa sahiptir.

Missy arkadaşlık sitesi hesap silme aşamasında bilmeniz gereken hangi şartlarda kullanıp, kullanamayacağınızdır. Abonelik süresi içerisinde iptal ederseniz ancak fiyatını ödemişseniz, aplikasyondan yararlanmanız mümkündür. Abone süresi dolduğunda erişim hakkınız da kaldırılır.

Ayrıca uygulamayı kaldırmanın yeterli olduğu düşüncesi tamamen yanlıştır. Zira siz uygulamayı kaldırsanız da, iptal etmemişseniz otomatik olarak çekmeye devam eder. Eğer bu durumun yaşanmasını istemiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Missy Abonelik Nasıl İptal Edilir?

Missy sohbet aboneliği, Google Play Store üzerinden yapılabilir. Bunun için aboneliklerim ekranına girerek iptal işlemi kısa sürede gerçekleştirilebilir. Talimatı onaylamanız ardından yapmanız gereken bir işlem bulunmaz.

missy abonelik iptali
missy abonelik iptal etme
 1. Öncelikle Google Play Store uygulamasına giriş yapın,
 2. Missy aboneliği oluşturduğunuz hesabınıza giriş yapın,
 3. Sol üst tarafta bulunan “Aboneliklerim” sekmesine tıklayın,
 4. Missy Uygulamasına gelip aboneliğinize tıklayın,
 5. En alt tarafa gelip “Aboneliğimi İptal Et” butonuna tıklayın.

Google Play Store’a bilgisayardan da girilebildiği için, bu işlem aynı şekilde buradan da yapılabilir. Missy Google play abonelik iptali böylece sonlanır. Eğer emin olmak istiyorsanız, kullandığınız operatörün çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Böylece iptal edilmemişse, neler yapmanız gerektiği hakkında yardım isteyebilirsiniz.

Missy Abonelik Öncesinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Eğer Missy aboneliğinizi kaldırmak istiyorsanız, öncesinde bazı konuları bilmeniz gerekir. Bunların ilki ücreti ödemeniz ardından iptal yapmadır. Bu durumda belirli bir süre daha aplikasyonun hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olur ve ücretsizdir. Zira önceden verdiğiniz fiyata dâhildir.

Missy Arkadaş uygulamasını sildiğinizde aboneliğiniz iptal olmaz, uygulamayı silmeden önce abonelik iptalini yapmalısınız.

Ayrıca üyelik başarılı bir şekilde iptal edildikten sonra, kullanma hakkınız bulunmuyorsa hizmetlerden yararlanılamaz. Eski aboneliğinizi geri alma şansınız olmadığı için, tek çözümünüz yeni bir abonelik başlatmadır.

Ücret iadesi veya Missy arkadaş hesap silme hakkında sorun yaşadıysanız buradan iletişime geçebilirsiniz: missydestek@gmail.com

Özellikle son zamanlarda aktif şekilde kullanmadığınız için iptal etmek istiyorsanız, öncesinde emin olmanız gerekir. İptal etmek istiyorum kararını vermeniz ardından bir dakika içerisinde iptal etmeniz mümkündür.

3 Yorumlar
 1. ugur diyor

  uyeligim silin telefon numaram bildirimler gelmesin hesabı iptal edin

 2. ugur diyor

  arkadaş bul sitesindede uyeligim iptal etmek istiyorum telefon numaram bildirimler gelmesin

 3. ugur diyor

  sosyete arkadaşlık sitesindede üyeligimi silin iptal etmek istiyorum telefon numarama bildirimler gelmesini istemiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.