BtcTürk Üyelik İptali ve Hesap Silme

Türkiye’de kurulmuş olan bir kripto para platformu olan BtcTurk, bu sektörde yatırım yapmak isteyenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ancak BtcTürk üyelik iptali ve hesap iptal etme işlemleri de hesabını artık kullanmayacak üyeler tarafından sıkça sorulur.

Bu kripto para alım satım uygulamasına üye olan her kullanıcı, sebebi ne olursa olsun ayrılma hakkına sahiptir. Öncelikle BTC Turk ile BTC Turk PRO’nun, aynı firmaya ait olduğundan bahsedilmelidir. Dolayısıyla her ikisinde her ikisinde de söz konusu işlemler bu şekilde gerçekleştirilir.

BtcTürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Bu nedenle hesabınızı silmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken destek@btcturk.com mail adresi üzerinden, firmanın yetkilileriyle iletişime geçmedir. Eğer durumu anlatan bir mesaj yollarsanız, çok kısa süre içerisinde size dönüş yapılır.

btctürk iptal etme
  • Öncelikle BtcTürk resmi internet sitesini buraya tıklayarak açınız,
  • Burada bulunan “Mail adresinizi giriniz” alanına üyelik oluşturduğunuz mail bilginizi yazınız,
  • Ardından mail adresinize gelen “Onay Kodu” bilgisini yazınız,
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra hesabınızı silmek istediğinizi belirtebilirsiniz.
  • Adımları tamamladık sonra kısa süre içerisinde üyelik iptali gerçekleşecektir.

Ardından size anlatılan yönergeleri takip ederek, bunları uygulamanız yeterlidir. Sonrasında hesabınızın silinmesi için işlemler başlatılır.

BtcTurk Hesabı Silinmeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer bu platformdaki hesabınızı silmek istiyorsanız, öncelikle içerisine kripto para kalıp, kalmadığından emin olmanız gerekir. Mevcutsa yapabileceğiniz iki işlem vardır. Bunlardan ilki, siteden bunları nakit olarak çekmedir.

İkincisi ise farklı bir borsada hesap açarak, parayı buraya nakledilmelidir. Şayet buna dikkat etmezseniz, silmek için gerekli süre uzayacaktır. Ayrıca firmanın sözleşmesini okuyarak, konu hakkında tüm detayları öğrenmeniz gerekir.

Bu işlem kesin olduğu için, silme sonrasında hesabınız geri alınmaz. Şayet yeniden kripto para yatırımı yapmak isterseniz, tek çözümünüz yeni bir BtcTurk üyeliği açmadır.

BtcTurk Pro Hesabı Nasıl Silinir?

BTC Turk tarafından sunulan Pro, birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir. Her ne kadar diğer platformdan farklı bir silme yöntemi olduğu düşünülse de, BtcTurk pro hesap silme nasıl yapılır değişik bir yönteme sahip değildir.

Zira her ikisi de aynı firma tarafından sunulur. Bu nedenle mail adresine yazarsanız, bir çözüm bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.